| Name | Explosion Proof Wall Mounted Exhaust Axial Fan |
|---|---|
| Type | Exhaust And Suction(optional)Type |
| Rated Voltage | 110V/220V/380V |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |
| Protection | IP55 |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Electric Current Type | AC |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.09kw |
| Speed | 2920-3450r/Min |
| Name | Explosion-Proof Negative Pressure Fan |
|---|---|
| Model | BFC |
| Rated Voltage | 220V/380V(Customize Available.) |
| Material | Galvanized Sheet, Steel Sheet |
| Ex Mark | Ex De IIB T6 Gb |
| Type | Axial Fan |
|---|---|
| Electric Current Type | AC |
| Voltage | 110V/220V/380V |
| Power | 0.09kw |
| Speed | 2920-3450r/Min |