| Ονομα | Αξονικός ανεμιστήρας εξάτμισης με προστασία από έκρηξη |
|---|---|
| Τύπος | Εξάτμιση και αναρρόφηση (προαιρετικό) Τύπος |
| Ονομαστική τάση | 110V/220V/380V |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Προστασία | IP55 |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,09kW |
| Ταχύτητα | 2920-3450r/Min |
| Ονομα | Ανεμιστήρας αρνητικής πίεσης με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Μοντέλο | ΒΒΚ |
| Ονομαστική τάση | 220V/380V (Προσαρμογή διαθέσιμη.) |
| Υλικό | Γαλβανισμένη λαμαρίνα, λαμαρίνα χάλυβα |
| Ex mark | Ex de IIB T6 Gb |
| Τύπος | Αξονικός ανεμιστήρας |
|---|---|
| Τύπος ηλεκτρικού ρεύματος | AC |
| Δυναμικό | 110V/220V/380V |
| Εξουσία | 0,09kW |
| Ταχύτητα | 2920-3450r/Min |