| Naam | Explosieveilige wandgemonteerde axiale uitlaatventilator |
|---|---|
| Type | Uitlaat en zuiging (optioneel) Type |
| Nominale spanning | 110V/220V/380V |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Bescherming | IP55 |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |
| Naam | Explosieveilige onderdrukventilator |
|---|---|
| Model | BFC |
| Nominale spanning | 220V/380V (beschikbaar aanpassen.) |
| Materiaal | Gegalvaniseerde plaat, staalplaat |
| Ex-merk | Ex de IIB T6 Gb |
| Type | Axiale ventilator |
|---|---|
| Elektrisch stroomtype | T/T |
| Spanning | 110V/220V/380V |
| Stroom | 0,09 kW |
| Snelheid | 2920-3450 tpm/min |