| İsim | Patlamaya Dayanıklı Duvara Monte Egzoz Aksiyel Fanı |
|---|---|
| Tip | Egzoz ve Emme (isteğe bağlı) Tip |
| Nominal Gerilim | 110V/220V/380V |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Koruma | IP55 |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Negatif Basınçlı Fan |
|---|---|
| Modeli | BFC |
| Nominal Gerilim | 220V/380V(Özelleştirilebilir.) |
| Malzeme | Galvanizli sac, çelik sac |
| Eski işaret | Ex de IIB T6 Gb |
| Tip | Aksiyal fan |
|---|---|
| Elektrik Akımı Türü | T/T |
| Gerilim | 110V/220V/380V |
| Güç | 0.09kw |
| Hız | 2920-3450r/dak |