| Başvuru | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
|---|---|
| Şarj Süresi | 2*3W |
| Acil Durum Zamanı | 90 dakika/180 dakika |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| İşlev | acil durum aydınlatması |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90 dB |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |