| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| waga | 1kg/2kg/3kg |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Ocena IP | IP65 |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Nazwa produktu | Wodoodporny dławik kablowy z mosiądzu, przeciwwybuchowy i IP68 |
|---|---|
| Stopień ochrony | IP68 |
| Temperatura pracy | -40 ~+100 stopni |
| Funkcja | Gładka powierzchnia |
| Odpowiednia średnica kabla | 10-14 mm |