| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| ماتریال | آلومینیوم بازیگران |
|---|---|
| نوع پایه | E27 |
| قدرت | 250W/400W/1000W |
| لامپ تطبیقی | 250 وات، 400 وات، 1000 وات (سدیم فشار بالا) |
| منبع نور | HID |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| گارانتی | 1 سال |
| تابع | هشدار هشدار |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| وزن | 1 کیلوگرم / 2 کیلوگرم / 3 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| رتبه بندی IP | IP65 |
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| نام محصول | گلند کابل ضد آب فلزی برنجی ضد انفجار IP68 |
|---|---|
| درجه حفاظت | IP68 |
| دمای کاری | -40 ~+100 درجه |
| ویژگی | سطح صاف |
| قطر کابل مناسب | 10-14 میلی متر |