| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Υλικό στέγασης | Κράμα αργιλίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Ανοιχτό Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Ex mark | Ex db IIC T4 Gb, Ex db IIIC T80℃ Db |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Φως LED με προστασία από έκρηξη αεροπορίας |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| Τροφοδοτικό | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Λειτουργία | Προειδοποίηση συναγερμών |
| βάρος | 1Kg/2kg/3kg |
| Ονομα | Φως συναγερμού LED με προστασία από έκρηξη, στροβοσκόπιο προειδοποίησης υψηλής έντασης, AC220V/DC24V |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T4 Gb / Ex tb IIIC T130℃ Db. |
| Χρώμα | Κόκκινο, Πράσινο, Μπλε, Κεχριμπάρι (Κίτρινο) |
| Ήχος | προσαρμοσμένο διαθέσιμο |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ονομα | Φως LED συναγερμού με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIC T4 Gb; Ex tb IIIC T130°C Db |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κεχριμπάρι (Κίτρινο), Πράσινο, Μπλε (Προσαρμοσμένο διαθέσιμο) |
| Ήχος | προσαρμοσμένο διαθέσιμο |
| Πηγή φωτός | LED |
| Ονομα | Προειδοποιητικό φως συναγερμού με προστασία από έκρηξη πολλαπλών επιπέδων Ηχητικό σήμα |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥120dB |
| Εξουσία | 10 W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |