Φως LED ανθεκτικό σε έκρηξη 20-300W πιστοποιημένο ATEX για επικίνδυνες ζώνες 1 & 2
ΑΠιστοποιημένο TEX για επικίνδυνες τοποθεσίες
Σχεδιασμένο για:Ζώνες 1, Ζώνες 2, 21 και 22 επικίνδυνα περιβάλλοντα, διασφαλίζοντας την ασφαλή λειτουργία σε ατμόσφαιρες εκρηκτικών αερίων και σκόνης.
SPEC-CL970
Υψηλής αποδοτικότητας φωτισμός LED
Τα υψηλής απόδοσης LED παρέχουν115-130 lm/W φωτεινή απόδοση, παρέχοντας έντονο φωτισμό, μειώνοντας παράλληλα την κατανάλωση ενέργειας.
SPEC-CL970
Ευρύ φάσμα ισχύος
Διαθέσιμη σε:20W έως 300W, κατάλληλο για διάφορες απαιτήσεις βιομηχανικού φωτισμού.
SPEC-CL970
Στερεά Βιομηχανικά Καταστήματα
Το θραύσιμο αλουμινίου που χύνεται με θραύση με γυάλινο φακό εξασφαλίζει εξαιρετική αντοχή σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα.
SPEC-CL970
Πολλαπλές επιλογές γωνίας δέσμης
Προαιρετικό45°, 90° και 120° γωνίες δέσμηςεπιτρέπουν ευέλικτη κατανομή του φωτισμού.
SPEC-CL970
IP66 Αδιάβροχη προστασία
Ο πλήρως σφραγισμένος σχεδιασμός προστατεύει τον φωτισμό από τη σκόνη, το νερό και τη διάβρωση.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Πεδίο ισχύος | 20W ̇ 300W |
| Τετάρτη | 100-240V εναλλακτικός |
| Παράγοντας ισχύος | > 0.95 |
| Λευκή Απόδοση | 115-130 lm/W |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000-6500K |
| ΚΡΙ | 70 |
| Γωνία δέσμης | 45° / 90° / 120° |
| Αξιολόγηση προστασίας | Διάκριση IP66 |
| Εισαγωγή καλωδίου | G3/4" / NPT3/4" |
| Εγκατάσταση | Οροφή / τοίχος / μενταγιόν |
Αυτό το φως LED ανθεκτικό στην έκρηξη χρησιμοποιείται ευρέως σε επικίνδυνα βιομηχανικά περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένων:
Εγκαταστάσεις πετρελαίου και φυσικού αερίου
Χημικές και πετροχημικές εγκαταστάσεις
Φαρμακευτικές εγκαταστάσεις
Σιδηροδρομικές εταιρείες
Εγκαταστάσεις επεξεργασίας λυμάτων
Σταθμοί παραγωγής ηλεκτρικής ενέργειας
1Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Πάντα ένα δείγμα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή.
Πάντα τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Προσφέρουμε 2-5 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.
2.Έχετε κάποιο όριο MOQ για την παραγγελία φωτός;
MOQ, 1pc για έλεγχο δείγματος είναι διαθέσιμο.
3Μπορείτε να δεχτείτε να βάλετε το λογότυπό μου σε ελαφρύ προϊόν;
Ενημερώστε μας επίσημα πριν την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
4.Τι υπηρεσίες μπορούμε να προσφέρουμε;
Αποδεκτοί όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW.
Δικαιούμενο νόμισμα πληρωμής: USD, GBP, CNY.
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, L/C.
Γλώσσα ομιλίας: Αγγλικά,Κινέζικα
5- Εγγύηση
Α: Πρώτον, τα προϊόντα μας παράγονται σε αυστηρό σύστημα ελέγχου ποιότητας και το ελαττωματικό ποσοστό θα είναι μικρότερο από 0,2%.
Κατά τη διάρκεια της περιόδου εγγύησης, θα στείλουμε νέα φώτα με νέα παραγγελία για μικρή ποσότητα.Όλα τα προϊόντα έχουν δοκιμαστεί πριν από την αποστολή και ήταν συσκευασμένα σε καλή κατάσταση.Για ελαττωματικά προϊόντα παρτίδας:
Παρακαλούμε δοκιμάστε τα προϊόντα πρώτα πριν το συναρμολογήσετε, αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα εδώ, ενημερώστε μας εντός 3 ημερών από την παραλαβή.