| BİLGİ | Ürün Adı |
| CLZD81 | Patlama geçirmez orta yoğunluklu havacılık engelli lambaları |
| Diğerleri | Dikey stand isteğe bağlıdır (1 metre yüksekliğinde). Lamba evinin rengi, ışık rengi, stili ve voltajı hepsi özelleştirilebilir. Lütfen bizimle iletişime geçin. |
| İsimlendirilmiş Güç | 5 ~ 10W; 20W; 40W |
| Girdi Voltajı | AC110~275V |
| Uygulama standartları | GB/T 3638.1-2021; GB/T 3836.2-2021; GB/T 3836.31-2021 |
| Patlama geçirmez işaretleme | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80oC Db |
| Işık kaynağı | LED |
| YALTIM FREKANSİ | 20 ~ 60 dakikalık |
| PEK IŞİK İNTENSİTİ | Orta ≥ 2000cd; Yüksek ≥ 20,000cdB |
| Senkronizasyon YOLU | Beidou Uydu GPS Senkronizasyonu (Isteğe bağlı) |
| Kontrol yöntemi | Kablo Kontrolü; Işık Kontrolü (Farklı) |
| Aydınlatma Rengi | Kırmızı; Sarı Mavi, Beyaz (Farklı) |
| Giriş ipliği özellikleri | G3/4 |
| Uygulanabilir Kablolar | Φ9~14mm |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+45°C |
| Işık açısı | 360° |
| IP RATING | IP66 |
| Korrozyona Direnme derecesi | WF1 * WF2 |
| LAMPALARIN boyutları (mm) | Uzunluk 168 * Genişlik 168 * Yükseklik 245 |
| ÜRÜSTÜN KALİMİ | 3.3 KG |