| IP derecelendirme | IP66 |
| Lamba Işık Verimliliği | 100-130 lm/W |
| Işık Kaynağı | LED |
| Garanti | 3 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C - +50°C |
| Renk sıcaklığı (CCT) | 5500K-6500K |
| Renk Gösterimi Endeksi (Ra) | 80 |
| Giriş Voltajı | 100-275V |
| Yaşam süresi | 50000 Saat |
| Uygulama | Depo, Fabrika Işıklandırması |
| Giriş limanı özellikleri | G3/4" |
| Uygulanabilir Kablo Çapı | 6-14 mm |
| Malzeme | Alüminyum |
| Güç Seçenekleri | 50W / 70W / 100W |