| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| gewicht | 1Kg/2kg/3kg |
| Voeding | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Functie | Alarmwaarschuwing |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| IP-classificatie | IP65 |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| Kleur | Rood/Geel/Groen/Blauw |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| Voeding | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en 21, 22 |
| geluid | 90db |
| Materiaal behuizing | aluminiumlegering |
| IP-classificatie | IP65 |
| Productnaam | Explosieveilige messing metalen IP68 waterdichte kabelwartel |
|---|---|
| Beschermingsgraad | IP68 |
| Werktemperatuur | -40 ~+100 graden |
| Functie | Glad oppervlak |
| Geschikte kabeldiameter | 10-14 mm |