| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| ağırlık | 1kg/2kg/3kg |
| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90 dB |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Ürün adı | Patlamaya Dayanıklı Pirinç Metal IP68 Su Geçirmez Kablo Rakoru |
|---|---|
| Koruma Sınıfı | IP68 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ~+100 derece |
| Özellik | Pürüzsüz yüzey |
| Uygun kablo çapı | 10-14mm |
| Lamba Gücü | 30W,50W,60W |
|---|---|
| Renk sıcaklığı | 5700k |
| Renksel Geriverim İndeksi | > 80 |
| Nominal Gerilim | 100-277VAC,50/60Hz;220-240VAC 50/60Hz |
| Koruma Derecesi | IP66 |