| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Oznaczenie EX | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Materiał | Stop aluminium bez miedzi, powierzchnia malowana proszkowo, żółty |
| Przezroczysta osłona | Szkło hartowane, odporne na uderzenia 4J |
| Elementy złączne zewnętrzne | Stal nierdzewna |
| Sterownik LED | Szeroki zakres napięcia wejściowego, wyjście CC-CV (stałoprądowe - stałonapięciowe) |
| Specyfikacja lampy | LED |
| Moc lampy | 50W, 70W, 100W, 150W |
| Współczynnik oddawania barw (Ra) | >80 |
| Temperatura barwowa (CCT) | 5700K (standardowo białe zimne) |
| Napięcie znamionowe | 100-277VAC, 50/60Hz; 220-240VAC 50/60Hz |
| Stopień ochrony | IP66 |
| Opcje montażu | Typ sufitowy, ścienny, uchwytowy |
| Przepusty kablowe | G3/4" |
| Dostępna średnica zewnętrzna kabla | Φ10mm-Φ14mm |
|
|
|
|
|
|
|
|