| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Σήμανση EX | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου χωρίς χαλκό, επιφανειακή βαφή πούδρας, κίτρινο |
| Διαφανές κάλυμμα | Σκληρυμένο γυαλί, αντέχει σε κρούση 4J |
| Εκτεθειμένο συνδετικό | Ανοξείδωτος χάλυβας |
| Οδηγός LED | Είσοδος ευρείας τάσης, έξοδος CC-CV (σταθερό ρεύμα - σταθερή τάση) |
| Προδιαγραφή λαμπτήρα | LED |
| Ισχύς λαμπτήρα | 50W, 70W, 100W, 150W |
| Δείκτης χρωματικής απόδοσης (Ra) | >80 |
| Θερμοκρασία χρώματος (CCT) | 5700K (Ψυχρό λευκό στάνταρ) |
| Ονομαστική τάση | 100-277VAC, 50/60Hz; 220-240VAC 50/60Hz |
| Βαθμός προστασίας | IP66 |
| Επιλογές τοποθέτησης | Τύπος οροφής, τύπος τοίχου, τύπος βάσης |
| Είσοδοι καλωδίων | G3/4" |
| Διαθέσιμη εξωτερική διάμετρος καλωδίου | Φ10mm-Φ14mm |
|
|
|
|
|
|
|
|