| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| EX-markering | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Materiaal | Koper-vrije aluminiumlegering, poedergecoat oppervlak, geel |
| Transparante afdekking | Gehard glas, bestand tegen 4J impact |
| Blootgestelde bevestiging | Roestvrij staal |
| LED-driver | Brede spanningsingang, CC-CV (constante stroom - constante spanning) uitgang |
| Lamp specificatie | LED |
| Lampvermogen | 50W, 70W, 100W, 150W |
| Kleurweergave-index (Ra) | >80 |
| Kleurtemperatuur (CCT) | 5700K (Koel wit standaard) |
| Nominale spanning | 100-277VAC, 50/60Hz; 220-240VAC 50/60Hz |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Montagemogelijkheden | Plafondtype, wandtype, beugeltype |
| Kabelinvoeren | G3/4" |
| Beschikbare kabel buitendiameter | Φ10mm-Φ14mm |
|
|
|
|
|
|
|
|