| Parametre | Özellik |
|---|---|
| EX İşareti | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Malzeme | Bakır içermeyen alüminyum alaşım, toz boyalı yüzey, sarı |
| Şeffaf Kapak | Sertleştirilmiş cam, 4J darbeye dayanıklı |
| Açıkta Kalan Bağlantı Elemanı | Paslanmaz çelik |
| LED Sürücü | Geniş voltaj girişi, CC-CV (sabit akım - sabit voltaj) çıkışı |
| Lamba Özelliği | LED |
| Lamba Gücü | 50W, 70W, 100W, 150W |
| Renk Geriverim İndeksi (Ra) | >80 |
| Renk Sıcaklığı (CCT) | 5700K (Soğuk beyaz standart) |
| Anma Gerilimi | 100-277VAC, 50/60Hz; 220-240VAC 50/60Hz |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Montaj Seçenekleri | Tavan tipi, duvar tipi, braket tipi |
| Kablo Girişleri | G3/4" |
| Mevcut Kablo Dış Çapı | Φ10mm-Φ14mm |
|
|
|
|
|
|
|
|