| نام | چراغ LED انسداد هوانوردی ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| ولتاژ | 24 ولت، 36 ولت، 110 ولت، 220 ولت، 380 ولت |
| قدرت | 5-10 وات، 20 وات، 40 وات |
| نام | چراغ هشدار هواپیما LED ضد انفجار برای مناطق خطرناک |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| ولتاژ | 24 ولت، 36 ولت، 110 ولت، 220 ولت، 380 ولت |
| قدرت | 5-10 وات، 20 وات، 40 وات |
| نام | چراغ هشدار هواپیما LED ضد انفجار برای مناطق خطرناک |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| ولتاژ | 24 ولت، 36 ولت، 110 ولت، 220 ولت، 380 ولت |
| قدرت | 5-10 وات، 20 وات، 40 وات |
| نام | چراغ هشدار هشدار صوتی و تصویری چشمک زن ضد انفجار چند لایه |
|---|---|
| تایپ کنید | Ex db IIB T6 Gb، Ex tb IIIC T80°C Db |
| صدا | ≥90dB |
| قدرت | 5 وات |
| ولتاژ | 220V/110V/24V/36V/380V |
| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Exdb IIC T6 Gb; Extb IIIC T80℃ Db |
| حجم | 90 دسی بل |
| ولتاژ | 24V/36V/110V/220V/380V |
| رنگ | قرمز، قرمز، زرد، سبز، سفید |
| نام | چراغ هشدار هشدار صوتی و تصویری چشمک زن ضد انفجار چند لایه |
|---|---|
| تایپ کنید | Ex db IIB T6 Gb، Ex tb IIIC T80°C Db |
| صدا | ≥90dB |
| قدرت | 5 وات |
| ولتاژ | 220V/110V/24V/36V/380V |
| نام | چراغ مانع هوانوردی ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80ºC Db |
| ولتاژ ورودی (V) | 24 ولت، 110 ولت، 220 ولت، |
| ساطع کننده رنگ | قرمز، سبز، آبی (اختیاری) |
| منبع نور | LED |
| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغهای هشدار دهنده بارق LED ضد انفجار روشنایی هشدار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغ هشدار هشدار ضد انفجار چند لایه چراغ سیگنال صدا |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥120DB |
| قدرت | 10 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |