Deze hoogwaardige Ex-proof kabelwartel is ontworpen voor veilige kabelingang in gevaarlijke industriële atmosferen. Gemaakt van hoogwaardig nikkel-geplateerd messing en duurzaam rubber, biedt het een robuuste, vonkveilig afdichting voor bedrijfskritische elektrische systemen in de petrochemische, mijnbouw- en energieopwekkingssectoren.
Ideaal voor kabelbeheer in gevaarlijke locaties in:
| Ex Markering | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kenmerk | Glad Oppervlak |
| Draadstandaard | ISO Metrisch |
| Kabeldiameterbereik | 6-12 mm |
| Kleur | Zilver |
| Certificeringen | ATEX, IECEx, INMETRO |
| Werktemperatuur | -40~+100 Graden |
| Temperatuurbereik | -20°C Tot 80°C |
| Pantser Type | Enkele Draad Pantser |