Dit is hoogwaardig.ex-proof kabelklieris ontworpen voor veilige toegang tot kabels in gevaarlijke industriële omgevingen.Gebouwd van premiummet een breedte van niet meer dan 50 mmHet biedt een robuuste, vonkvrije afdichting voor kritieke elektrische systemen in de sectoren petrochemie, mijnbouw en elektriciteitsopwekking.
Ideaal voor gevaarlijke locatie-kabelbeheer in:
| Ex Mark | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Kenmerken | Glanke oppervlakte |
| Draadstandaard | ISO-metrische |
| Cable diameter bereik | 6-12 mm |
| Kleur | Zilver |
| Certificeringen | ATEX, IECEx, INMETRO |
| Werktemperatuur | -40~+100 graden |
| Temperatuurbereik | -20°C tot 80°C |
| Type pantser | Eendraadspantser |