Deze hoogwaardige Ex-proof kabelwartel is ontworpen voor veilige kabelingang in gevaarlijke industriële omgevingen. Gemaakt van premium nikkel-messing en duurzaam rubber, biedt het een robuuste, vonkveilig afdichting voor bedrijfskritische elektrische systemen in de petrochemische, mijnbouw- en energieopwekkingssectoren.
Ideaal voor kabelbeheer in gevaarlijke locaties in:
| Ex Mark | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Functie | Glad Oppervlak |
| Schroefdraad Standaard | ISO Metrisch |
| Kabeldiameter Bereik | 6-12mm |
| Kleur | Zilver |
| Certificeringen | ATEX, IECEx, INMETRO |
| Werktemperatuur | -40~+100 Graden |
| Temperatuurbereik | -20°C Tot 80°C |
| Pantser Type | Enkele Draad Pantser |