| ITEM | PRODUCTNAAM |
| CLZD81 | Explosieveilige luchtvaartobstakellichten met gemiddelde intensiteit |
| ANDEREN | Verticale standaard optioneel (1 meter hoog). Kleur van de lampbehuizing, lichtkleur, stijl en spanning zijn allemaal aanpasbaar. Neem contact met ons op. |
| NOMINAAL VERMOGEN | 5~10W; 20W; 40W |
| INGANGSSPANNING | AC110~275V |
| IMPLEMENTATIENORMEN | GB/T 3638.1-2021; GB/T 3836.2-2021; GB/T 3836.31-2021 |
| EXPLOSIEVEILIGE MARKERING | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| LICHTBRON | LED |
| VERLICHTING FREQUENTIE | 20~60/min |
| PIEKLICHTINTENSITEIT | Gemiddeld ≥ 2000 cd; Hoog ≥ 20.000 cdB |
| SYNCHRONISATIEMETHODE | Beidou satelliet-GPS-synchronisatie (optioneel) |
| CONTROLEMETHODE | Kabelbediening; Lichtregeling (optioneel) |
| VERLICHTINGSKLEUR | Rood; Geel Blauw, Wit (Optioneel) |
| SPECIFICATIES VAN INLAATDRAAD | G3/4 |
| TOEPASSELIJKE KABELOD | Φ9~14mm |
| BEDRIJFSTEMPERATUUR | -25°C~+45°C |
| VERLICHTING HOEK | 360° |
| IP-BEOORDELING | IP66 |
| BEOORDELING VAN DE CORROSIEBESTENDIGHEID | WF1 * WF2 |
| LAMPAFMETINGEN (mm) | Lengte 168 * Breedte 168 * Hoogte 245 |
| PRODUCTGEWICHT | 3,3 kg |