Patlama Kanıtlı Sesli Görsel Alarm 24V AC Petrol / Gaz Kimyasal Tesisleri
| Güç kaynağı: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru: | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Muhafaza malzemesi: | alüminyum alaşımı |
| Güç kaynağı: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru: | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Muhafaza malzemesi: | alüminyum alaşımı |
| İsim: | Patlama Korumalı Sesli Sirenli LED Uyarı Işığı |
|---|---|
| Eski işaret: | Ex db ⅡC T4 Gb;Ex tb ⅢC T130°Db |
| Gerilim: | 380V/220V/110V/36V/24V |
| İsim: | 120dB Yüksek Yoğunluklu Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Eski işaret: | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses: | ≥120dB |
| Giriş Gerilimi(V): | AC220 |
|---|---|
| Başvuru: | Bölge 1, 2 ve Bölge 21, 22 |
| Şarj Süresi: | 2*3W |
| Baz Tipi: | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi: | 200VAC-240VAC |
| Güç: | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| İsim: | Patlama Korumalı Yüksek Bay LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret: | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80°C IP66 |
| Giriş Gerilimi: | 100-277VAC |
| İsim: | 20-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret: | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb ILIC T85°C Db |
| IP Derecelendirmesi: | IP66 |
| İsim: | Tehlikeli Alan Bölge 1 Bölge 2 için Endüstriyel Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret: | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Gerilim: | AC100~277V |
| İsim: | Stand Tipi Patlamaya Dayanıklı Fan |
|---|---|
| Modeli: | FB |
| Motor: | Patlamaya dayanıklı bakır motor |
| İsim: | 20-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret: | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb ILIC T85°C Db |
| IP Derecelendirmesi: | IP66 |
| Güç kaynağı: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru: | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses: | 90 dB |
| Güç kaynağı: | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ses: | ≥180dB |
| Başvuru: | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |