Bu yüksek kaliteliEx-proof kablo bezleriTehlikeli endüstriyel ortamlarda güvenli kablo girişleri için tasarlanmıştır.Üst düzeyde yapılmış.Nikel kaplamalı tunç ve dayanıklı kauçuk, petrokimya, madencilik ve enerji üretimi sektörlerindeki kritik elektrik sistemleri için sağlam, kıvılcım geçirmez bir mühür sağlar.
Tehlikeli konumdaki kablo yönetimi için idealdir:
| Ex Mark | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Özellik | Yüzeyi pürüzsüz |
| İp standartı | ISO Metrik |
| Kablo çapı aralığı | 6-12 mm |
| Renk | Gümüş |
| Sertifikalar | ATEX, IECEx, INMETRO |
| Çalışma sıcaklığı | -40~+100 derece |
| Sıcaklık aralığı | -20°C -80°C |
| Zırh Tipi | Tek tel zırh |