| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| مواد پوشش | شیشه سکوریت شده |
| منبع نور | LED فوق الذکر |
| رنگ های موجود | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل، 120 دسی بل، 180 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| فرکانس فلاش | 150 بار در دقیقه |
| دمای کاری | -40 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رنگ روشن | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| علامت قبلی | Ex db IIC T4 Gb، Ex db IIIC T80℃ Db |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| نام | چراغ هشدار هشدار صوتی و تصویری چشمک زن ضد انفجار چند لایه |
|---|---|
| تایپ کنید | Ex db IIB T6 Gb، Ex tb IIIC T80°C Db |
| صدا | ≥90dB |
| قدرت | 5 وات |
| ولتاژ | 220V/110V/24V/36V/380V |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل، 120 دسی بل، 180 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل، 120 دسی بل، 180 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| گارانتی | 1 سال |