| Naam | Explosieveilige LED-licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Ingangsspanning | 100-277VAC |
| Werktemperatuur | -20 - 40℃ |
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Sollicitatie | Zone 1, 2 en Zone 21, 22 |
|---|---|
| Oplaadtijd | 2*3W |
| Noodtijd | 90 minuten/180 minuten |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Functie | noodverlichting |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Naam | Explosiebestendige Hoge Baai LEIDEN Licht |
|---|---|
| Ex-merk | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Ingangsspanning | 100-277VAC |
| Werktemperatuur | -20 - 40℃ |
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Naam | Explosiebestendig LED-vliegtuigwaarschuwingslicht voor gevaarlijke gebieden |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | Explosiebestendige Hoge Baai LEIDEN Licht |
|---|---|
| Ex-merk | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Ingangsspanning | 100-277VAC |
| Werktemperatuur | -20 - 40℃ |
| Kleur uitzenden | Koel wit |
| Naam | Explosieveilige luchtvaartobstructie LED-licht |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | Explosiebestendig LED-vliegtuigwaarschuwingslicht voor gevaarlijke gebieden |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | Industrieel explosiebestendig LED-licht voor explosiegevaarlijke omgeving Zone 1 Zone 2 |
|---|---|
| Ex-merk | Ex tb IIIC T4 Gb;Ex db IIIC T85 Db |
| Spanning | AC100~277V |
| IP-classificatie | IP66 |
| Garantie | 5 jaar |
| Basistype | Plafondmontage, beugel |
|---|---|
| Ingangsspanning | 200VAC-240VAC |
| Stroom | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Bestraald gebied | 15-30 m2 |
| Levensduur (uur) | L/C, D/A, D/P, T/T |