| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| IP Rating | IP65 |
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Light Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| EX Mark | Ex Db IIC T4 Gb,Ex Db IIIC T80℃ Db |
| Power Supply | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Cover Material | Tempered Glass |
| Light Source | Ultra-bright LED |
| Available Colors | Red/Yellow/Green/Blue |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Light Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| EX Mark | Ex Db IIC T4 Gb,Ex Db IIIC T80℃ Db |
| Name | 120dB High-Intensity Explosion Proof Alarm LED Light BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6 Gb/Ex Tb IIIC T80℃ Db |
| Sound | ≥120dB |
| Power | 10W |
| IP GRADE | IP65, IP66 |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Name | Explosion Proof Alarm LED Light |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Tb IIC T4 Gb;Ex Tb IIIC T130°C Db |
| Color | Red,Amber(Yellow),Green,Blue(Customized Available) |
| Audio | Customized Available |
| Light Source | LED |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Sound | 90dB |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sound | ≥180dB |
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| WORKING MODE | Rotate/Flash/Strobe/Steady |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |