| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Ονομα | Φως LED συναγερμού υψηλής έντασης με προστασία από έκρηξη 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥120dB |
| Εξουσία | 10 W |
| Βαθμός IP | IP65, IP66 |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Ονομα | Φως LED συναγερμού με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIC T4 Gb; Ex tb IIIC T130°C Db |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κεχριμπάρι (Κίτρινο), Πράσινο, Μπλε (Προσαρμοσμένο διαθέσιμο) |
| Ήχος | προσαρμοσμένο διαθέσιμο |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος | 90dB |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ήχος | ≥180dB |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Λειτουργία εργασίας | Περιστροφή/Φλας/Στροβοσκοπική/Σταθερή |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |