| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Znak Ex | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Lampa | Świetlówka LED/świetlówka |
| Tworzywo | Obudowa z odlewu aluminiowego |
| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Szczegóły pakowania | karton i paleta |
| Czas dostawy | 5-8 dni pracy |
| Zasady płatności | Akredytywa, T/T, Western Union |
| Możliwość Supply | 50000/miesiąc |
| Typ modelu | Bpy |
|---|---|
| Emitowanie koloru | Fajny biały |
| Znak Ex | Ex d IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80°C |
| Typ lampy | Świetlówka LED/świetlówka |
| Tworzywo | Obudowa z odlewu aluminiowego |
| Napięcie wejściowe (V) | AC220 |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i Strefa 21, 22 |
| Czas ładowania | 2*3 W |
| Czas awaryjny | 120 minut |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Materiał | Rzuć aluminium |
|---|---|
| Typ podstawowy | E27 |
| Moc | 250 W/400 W/1000 W |
| Dostosowana lampa | 250 W, 400 W, 1000 W (sód pod wysokim ciśnieniem) |
| Źródło światła | UKRYĆ |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Typ podstawowy | Uchwyt sufitowy, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |
| Typ podstawowy | Mocowanie sufitowe, wspornik |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 200VAC-240VAC |
| Moc | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Napromieniany obszar | 15-30m2 |
| Czas pracy (godzina) | 50000 |