| Model Type | BPY |
|---|---|
| Emitting Color | Cool White |
| Ex Mark | Ex D IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Lamp | LED/Fluorescent Tube |
| MATERIAL | Die Cast Aluminum Housing |
| Model Type | BPY |
|---|---|
| Packaging Details | Carton&Pallet |
| Delivery Time | 5-8Working days |
| Payment Terms | L/C,T/T,Western Union |
| Supply Ability | 50000/Month |
| Model Type | BPY |
|---|---|
| Emitting Color | Cool White |
| Ex Mark | Ex D IIC T6 Gb/ExtD A21 IP66 T80ºC |
| Lamp Type | LED/Fluorescent Tube |
| Material | Die Cast Aluminum Housing |
| Input Voltage(V) | AC220 |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 & Zone 21, 22 |
| Charging Time | 2*3W |
| Emergency Time | 120 Mins |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
| Base Type | Ceiling Mount,Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
| Base Type | Ceiling Mount,Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
| Matrial | Cast Aluminum |
|---|---|
| Base Type | E27 |
| Power | 250W/400W/1000W |
| Adapted Lamp | 250W, 400W, 1000W(High Pressure Sodium) |
| Light Source | HID |
| Base Type | Ceiling Mount,Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
| Base Type | Ceiling Mount,Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
| Base Type | Ceiling Mount, Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |