| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Ocena IP | IP65 |
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa, migająca dźwiękowa i wizualna lampka ostrzegawcza alarmu |
|---|---|
| Typ | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| dźwięk | ≥90dB |
| Moc | 5W |
| woltaż | 220 V/110 V/24 V/36 V/380 V |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90 dB, 120 dB, 180 dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |