| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Sound | ≥120dB |
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| IP Rating | IP65 |
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Sound | 90dB,120db,180dB |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Sound | 90dB |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Name | Multi-layer Explosion Proof Flashing Audible And Visual Alarm Warning Light |
|---|---|
| Type | Ex Db IIB T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Sound | ≥90dB |
| Power | 5W |
| Voltage | 220V/110V/24V/36V/380V |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Sound | 90dB,120db,180dB |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Power Supply | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Function | Alarm Warning |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Function | Alarm Warning |
| Warranty | 1 Year |