| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| ses | ≥120dB |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90dB,120db,180dB |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90 dB |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| İsim | Çok Katmanlı Patlamaya Dayanıklı Yanıp Sönen Sesli ve Görsel Alarm Uyarı Işığı |
|---|---|
| Tip | Ex db IIB T6 Gb, Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥90dB |
| Güç | 5W |
| Gerilim | 220V/110V/24V/36V/380V |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90dB,120db,180dB |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Garanti | 1 Yıl |
| Güç kaynağı | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| İşlev | Alarm Uyarısı |
| Garanti | 1 Yıl |