| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رنگ روشن | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| علامت قبلی | Ex db IIC T4 Gb، Ex db IIIC T80℃ Db |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل، 120 دسی بل، 180 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| گارانتی | 1 سال |
| تابع | هشدار هشدار |
| نوع پایه | پایه سقفی، براکت |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | 200VAC-240VAC |
| قدرت | 2X18W، 2X22W، 2X36W، 2X40W |
| منطقه تحت تابش | 15 تا 30 متر مربع |
| طول عمر کاری (ساعت) | 50000 |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| وزن | 1 کیلوگرم / 2 کیلوگرم / 3 کیلوگرم |
| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |