| Ονομα | Αντιεκρηκτικό LED Φωτιστικό |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80℃ Db |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 & Ζώνη 21, 22 |
|---|---|
| Χρόνος Φόρτισης | 2*3W |
| Ώρα Έκτακτης Ανάγκης | 90 λεπτά/180 λεπτά |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Λειτουργία | φωτισμός έκτακτης ανάγκης |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |
| Ονομα | Φως των explosionproof υψηλών οδηγήσεων κόλπων |
|---|---|
| Ex mark | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Φως των explosionproof υψηλών οδηγήσεων κόλπων |
|---|---|
| Ex mark | Exde IIC T6 Gb / Ex tD A21 T80℃ IP66 |
| Τάση εισόδου | 100-277vac |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 - 40℃ |
| Χρώμα που εκπέμπει | Δροσερό λευκό |
| Ονομα | Φως LED με προστασία από έκρηξη αεροπορίας |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Βιομηχανικό φως LED με προστασία από έκρηξη για επικίνδυνη περιοχή Ζώνη 1 Ζώνη 2 |
|---|---|
| Ex mark | Ex tb IIIC T4 Gb; Ex db IIIC T85 Db |
| Δυναμικό | AC100~277V |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |