| Ex İşareti | II 2GD Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Sınıflandırma | Grup II, Kategori 2 GD; Sınıf I, Bölüm 1 ve 2, Grup A,B,C,D; |
| IP Derecesi | IP66 |
| Korozyona Dayanıklı | WF1 |
| Anma Gerilimi | AC110V/ 220V/ DC24V/ DC36V 50~60HZ |
| Watt Gücü | AC110V/ 220V/ DC24V/ DC36V 50~60HZ |
| Watt Gücü | 5W, 10W, 20W, 40W |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil |
| Kablo Girişleri | G3/4'' |
| Montaj Stilleri | Taban; Direk |
| Net Ağırlık | 3KG,5KG, 8KG, 10KG |