Αυτό το υψηλής ποιότητας Αντιεκρηκτικό καλώδιο είναι σχεδιασμένο για ασφαλή είσοδο καλωδίου σε επικίνδυνες βιομηχανικές ατμόσφαιρες. Κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας επικασσιτερωμένο ορείχαλκο και ανθεκτικό καουτσούκ, παρέχει μια στιβαρή, ασφαλή από σπινθήρες σφράγιση για κρίσιμα ηλεκτρικά συστήματα στους τομείς της πετροχημείας, της εξόρυξης και της παραγωγής ενέργειας.
Ιδανικό για διαχείριση καλωδίων σε επικίνδυνες περιοχές σε:
| Σήμανση Ex | Ex Db Eb IIC T6 Gb, Ex Tb IIIC T80°C Db |
| Χαρακτηριστικό | Λεία Επιφάνεια |
| Πρότυπο Σπειρώματος | ISO Μετρικό |
| Εύρος Διαμέτρου Καλωδίου | 6-12mm |
| Χρώμα | Ασημί |
| Πιστοποιήσεις | ATEX, IECEx, INMETRO |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40~+100 Βαθμοί |
| Εύρος Θερμοκρασίας | -20°C Έως 80°C |
| Τύπος Θωράκισης | Μονής Συρμάτινης Θωράκισης |