| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| dźwięk | 90dB |
| Materiał obudowy | stop aluminium |
| Ocena IP | IP65 |
| Zasilanie | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Aplikacja | Strefa 1, 2 i 21, 22 |
| Kolor | Czerwony/Żółty/Zielony/Niebieski |
| Funkcjonować | Ostrzeżenie o alarmie |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Wielowarstwowa, przeciwwybuchowa lampka ostrzegawcza, dźwiękowa lampka sygnalizacyjna |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| dźwięk | ≥ 120DB |
| Moc | 10 W |
| Ocena IP | IP66 |
| Nazwa | światełko przeszkód lotniczych odporne na wybuch |
|---|---|
| Znak Ex | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| Napięcie wejściowe (V) | 24 V, 110 V, 220 V, |
| Emitowanie koloru | Czerwony, zielony, niebieski (opcjonalnie) |
| Źródło światła | PROWADZONY |
| Nazwa | Wentylator osiowy przeciwwybuchowy |
|---|---|
| Typ | Typ wydechu i ssania (opcjonalnie). |
| Napięcie znamionowe | 110v/220v/380v |
| Znak Ex | Ex IIB T6 Gb |
| Ochrona | IP55 |