| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| گارانتی | 1 سال |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | چراغ هشدار هشدار ضد انفجار چند لایه چراغ سیگنال صدا |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥120DB |
| قدرت | 10 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| نام | چراغ مانع هوانوردی ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80ºC Db |
| ولتاژ ورودی (V) | 24 ولت، 110 ولت، 220 ولت، |
| ساطع کننده رنگ | قرمز، سبز، آبی (اختیاری) |
| منبع نور | LED |
| نام | فن محوری تهویه ضد انفجار |
|---|---|
| تایپ کنید | نوع اگزوز و مکش (اختیاری). |
| ولتاژ نامی | 110 ولت / 220 ولت / 380 ولت |
| علامت قبلی | Ex de IIB T6 Gb |
| حفاظت | IP55 |