| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Exdb IIC T6 Gb; Extb IIIC T80℃ Db |
| حجم | 90 دسی بل |
| ولتاژ | 24V/36V/110V/220V/380V |
| رنگ | قرمز، قرمز، زرد، سبز، سفید |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| صدا | 90 دسی بل |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| تابع | هشدار هشدار |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| صدا | ≥180dB |
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| حالت کار | چرخش / فلاش / بارق / ثابت |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| نام | چراغ LED هشدار ضد انفجار با شدت بالا 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥120DB |
| قدرت | 10 وات |
| درجه IP | IP65، IP66 |
| منبع تغذیه | DC110/220V/24، AC110V |
|---|---|
| رتبه بندی IP | IP65 |
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| مصالح مسکن | آلیاژ آلومینیوم |
| منبع تغذیه | DC24/110/220V، AC110V |
|---|---|
| برنامه | منطقه 1، 2 و 21، 22 |
| رنگ | قرمز/زرد/سبز/آبی |
| تابع | هشدار هشدار |
| گارانتی | 1 سال |
| نام | چراغ هشدار ضد انفجار |
|---|---|
| علامت قبلی | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| صدا | ≥180dB |
| قدرت | 20 وات |
| رتبه بندی IP | IP66 |