| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Light Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| EX Mark | Ex Db IIC T4 Gb,Ex Db IIIC T80℃ Db |
| Base Type | Ceiling Mount,Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
| Base Type | Ceiling Mount,Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Power Supply | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Sound | 90dB,120db,180dB |
| Housing Material | Aliminum Alloy |
| IP Rating | IP65 |
| Power Supply | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Function | Alarm Warning |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Warranty | 1 Year |
| Function | Alarm Warning |
| Base Type | Ceiling Mount,Bracket |
|---|---|
| Input Voltage | 200VAC-240VAC |
| Power | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Irradiated Area | 15-30m² |
| Working Lifetime(Hour) | 50000 |
| Power Supply | DC24/110/220V, AC110V |
|---|---|
| Application | Zone 1, 2 And 21, 22 |
| Color | Red/Yellow/Green/Blue |
| Function | Alarm Warning |
| Weight | 1kg/2kg/3kg |
| Name | Explosion Proof Alarm Light |
|---|---|
| Ex Mark | Ex Db IIC T6 Gb/Ex Tb IIIC T80℃ Db |
| Sound | ≥180dB |
| Power | 20W |
| IP Rating | IP66 |