| ماده | نام محصول |
| CLZD81 | چراغ های خنثی هواپیمایی با شدت متوسط ضد انفجار |
| سایر | ایستاده عمودی اختیاری (1 متر ارتفاع). رنگ لامپ، رنگ نور، سبک و ولتاژ همه قابل تنظیم هستند. لطفا با ما تماس بگیرید. |
| قدرت نامی | 5 ~ 10W؛ 20W؛ 40W |
| ولتاژ ورودی | AC110 ~ 275V |
| استانداردهای اجرایی | GB/T 3638.1-2021؛ GB/T 3836.2-2021؛ GB/T 3836.31-2021 |
| علامت گذاری ضد انفجار | Ex db IIC T6Gb؛ Ex tb IIIC T80oC Db |
| منبع نور | LED |
| فرکانس برق | 20 ~ 60 دقیقه |
| اوج شدت نور | متوسط ≥ 2000cd؛ بالا ≥ 20,000cdB |
| روش همگام سازی | همگام سازی GPS ماهواره ای (اختیاری) |
| روش کنترل | کنترل کابل؛ کنترل نور (اختیاری) |
| رنگ روشن | قرمز؛ زرد آبی، سفید (اختیاری) |
| مشخصات رشته ورودی | G3/4 |
| OD کابل قابل اجرا | Φ9~14mm |
| دمای کار | -25°C تا +45°C |
| زاویه نور | ۳۶۰ درجه |
| رتبه بندی IP | IP66 |
| درجه مقاومت در برابر خوردگی | WF1 * WF2 |
| ابعاد لامپ (ملی متر) | طول 168 * عرض 168 * ارتفاع 245 |
| وزن محصول | 3.3 کیلوگرم |