| Naam | Explosiebestendig LED-vliegtuigwaarschuwingslicht voor gevaarlijke gebieden |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | Explosiebestendig LED-vliegtuigwaarschuwingslicht voor gevaarlijke gebieden |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| IP-classificatie | IP66 |
| Spanning | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Stroom | 5-10W,20W,40W |
| Naam | explosiebestendige luchtvaartobstructielamp |
|---|---|
| Ex-merk | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Ingangsspanning (V) | 24V,110V,220V, |
| Kleur uitzenden | Rood, groen, blauw (optioneel) |
| Lichtbron | LED |