| Ex Markering | II 2GD Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Classificatie | Groep II, Categorie 2 GD; Klasse I, Divisie 1 en 2, Groep A,B,C,D; |
| IP Graad | IP66 |
| Corrosiebestendig | WF1 |
| Nominale Spanning | AC110V/ 220V/ DC24V/ DC36V 50~60HZ |
| Vermogen | AC110V/ 220V/ DC24V/ DC36V 50~60HZ |
| Vermogen | 5W, 10W, 20W, 40W |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen |
| Kabeldoorvoeren | G3/4'' |
| Montagestijlen | Basis; Standaard |
| Nettogewicht | 3KG,5KG, 8KG, 10KG |