| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | Προειδοποιητική λυχνία LED αεροσκάφους με αντιεκρηκτική προστασία για επικίνδυνες περιοχές |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Δυναμικό | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Εξουσία | 5-10W,20W,40W |
| Ονομα | φως εμποδίου αεροπορικής κυκλοφορίας ανθεκτικό σε έκρηξη |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80ºC Db |
| Τάση εισόδου (V) | 24V,110V,220V, |
| Χρώμα που εκπέμπει | Κόκκινο, Πράσινο, Μπλε (Προαιρετικό) |
| Πηγή φωτός | LED |