| Ονομα | Φωτιστικό LED με αντιεκρηκτική προστασία |
|---|---|
| Ex mark | Ex nR IIC T6 Gc, Extc IICT80°C Dc |
| Τάση εισόδου | 100-240 VAC |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000K Ψυχρό Λευκό |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000h |
| Ονομα | Αντιδιαβρωτικός φωτισμός LED με προστασία από έκρηξη Πλήρης Πλαστικός Φωτισμός φθορισμού |
|---|---|
| Ex mark | Ex de IIC T6 Gb/Ex tD A21 IP66 T80℃. |
| Αξιολόγηση IP | IP66, WF2 |
| Λαμπτήρας φωτεινής απόδοσης | 100lm/w |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45 - 50℃ |
| Τύπος βάσης | Βάση οροφής, Στήριγμα |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 200VAC-240VAC |
| Εξουσία | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Ακτινοβολημένη περιοχή | 15-30m2 |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 50000 |