| برچسب ex | II 2GD Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80oC Db |
| طبقه بندی | گروه II، دسته 2 GD؛ کلاس I، بخش 1 و 2، گروه A،B،C،D؛ |
| درجه IP | IP66 |
| مقاومت در برابر خوردگی | WF1 |
| ولتاژ نامی | AC110V / 220V / DC24V / DC36V 50 ~ 60HZ |
| قدرت | AC110V / 220V / DC24V / DC36V 50 ~ 60HZ |
| قدرت | 5W، 10W، 20W، 40W |
| رنگ | قرمز، زرد، آبی، سبز |
| ورودی های لوله | G3/4" |
| مدل های نصب | پايه؛ استانکيون |
| وزن خالص | 3کيلويي، 5کيلويي، 8کيلويي، 10کيلويي |