| Ονομα | Explosionproof φως συναγερμών |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥180dB |
| Εξουσία | 20W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | Προειδοποιητικό φως συναγερμού με προστασία από έκρηξη πολλαπλών επιπέδων Ηχητικό σήμα |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥120dB |
| Εξουσία | 10 W |
| Αξιολόγηση IP | IP66 |
| Ονομα | Φως LED συναγερμού υψηλής έντασης με προστασία από έκρηξη 120dB BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Ex mark | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80℃ Db |
| ήχος | ≥120dB |
| Εξουσία | 10 W |
| Βαθμός IP | IP65, IP66 |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| ήχος | 90dB |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Τροφοδοτικό | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ζώνη 1, 2 και 21, 22 |
| Υλικό στέγασης | κράμα αλουμινίου |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Χρώμα | Κόκκινο/Κίτρινο/Πράσινο/Μπλε |