| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥180dB |
| Güç | 20W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| İsim | Çok Katmanlı Patlamaya Dayanıklı Alarm Uyarı Işığı Ses Sinyal Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| İsim | 120dB Yüksek Yoğunluklu Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecesi | IP65, IP66 |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| ses | 90 dB |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Güç kaynağı | DC110/220V/24, AC110V |
|---|---|
| Başvuru | Bölge 1, 2 ve 21, 22 |
| Muhafaza malzemesi | alüminyum alaşımı |
| IP Derecelendirmesi | IP65 |
| Renk | Kırmızı/Sarı/Yeşil/Mavi |