| İsim | 20-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb ILIC T85°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 6000K (Gün Işığı) |
| İsim | 120dB Yüksek Yoğunluklu Patlamaya Dayanıklı Alarm LED Işık BBJ-Ⅱ |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb/Ex tb IIIC T80°C Db |
| ses | ≥120dB |
| Güç | 10W |
| IP Derecesi | IP65, IP66 |
| İsim | 20-300W LED patlamaya dayanıklı ışık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex nR eb mb IIC T5 Gc/Ex tb ILIC T85°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Işık kaynağı | Nükleer Santral |
| Renk Sıcaklığı(ŞNT) | 6000K (Gün Işığı) |
| İsim | Tehlikeli Alanlar için Patlamaya Dayanıklı LED Uçak İkaz Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| IP Derecelendirmesi | IP66 |
| Gerilim | 24V,36V,110V,220V,380V |
| Güç | 5-10W,20W,40W |
| İsim | Patlama Korumalı Sesli Sirenli LED Uyarı Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db ⅡC T4 Gb;Ex tb ⅢC T130°Db |
| Gerilim | 380V/220V/110V/36V/24V |
| ses | 90 dB |
| Güç | 5W |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı Alarm Işığı |
|---|---|
| Eski işaret | Exdb IIC T6 Gb;Extb IIIC T80°C Db |
| Hacim | 90 dB |
| Gerilim | 24V/36V/110V/220V/380V |
| Renk | Kırmızı, Mavi, Sarı, Yeşil, Beyaz |
| İsim | Patlamaya Dayanıklı LED Işık |
|---|---|
| Eski işaret | Ex db IIC T6 Gb; Ex tb IIIC T80°C Db |
| Giriş Gerilimi | 100-277VAC |
| Çalışma sıcaklığı | -20 - 40°C |
| Renk yayan | Serin beyaz |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Baz Tipi | Tavan Montajı, Braket |
|---|---|
| Giriş Gerilimi | 200VAC-240VAC |
| Güç | 2X18W, 2X22W, 2X36W, 2X40W |
| Işınlanmış alan | 15-30m2 |
| Çalışma ömrü (saat) | L/C,D/A,D/P,T/T |